Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
-1
Рейтинг
-1


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
11

Коментарі
Степан Ріпчак   | 8.10.2007 07:32
Це не "прикол", а тупий маразм!
Тригуб – зроби паузу, дай людям відпочити від "приколів", бо аж нудить вже!
ANONIM   | 8.10.2007 10:16
Вопрос: Если это украинский юмор то смешной ли он?
Для справки:
Гренла́ндия – остров в Северном Ледовитом и Атлантическом океанах.
Государство народа инуитов, автономная территории Дании.
Площадь – 2 166 086 км². Население (2005, рассч.) – 56 375 чел.
Остров с 1386 года принадлежал Норвегии, после чего перешёл к Дании. В 1979 году датский парламент предоставил Гренландии широкую автономию.
Столица – Нук (старое название – Готхоб).После вступления Дании в НАТО (4 апреля 1949 г.) между датским и американским правительствами 27 апреля 1951 г. было подписано соглашение, по которому Дания ии США осуществляют совместную оборону острова!!! Шутка явно не удалась!
Олена Олійник   | 8.10.2007 10:17
По-перше, підтримую попереднього коментатора.

По-друге, навіть по приколу вивчати карту світу треба ретельніше. А то скидається на те, що "світлі уми віртуальних держав" належать невігласам. Острів Гренландія (на відміну) не є віртуальною державою, натомість є частиною (на правах внутрішньої автономії) королівства Данія. В якого таки є власна армія. Більш того – на території Гренландії знаходяться військові бази США.
Олена Олійник   | 8.10.2007 10:21
Перепрошую, мене випередили. Щодо підтримки, мала на увазі пана Степана. Незареєстрованого, певна річ, також підтримую.
ANONIM   | 8.10.2007 10:22
Эскимосы (на эскимосском – коренной народ), расселенный от восточной оконечности Чукотки до Гренландии. Общая численность – около 90 тыс. человек (1975, оценка). Говорят на языках эскимосской ветви эскимосско-алеутской семьи.

Антропологически относятся к арктическому типу монголоидов. Также известны под самоназванием "инуиты". Слово "эскимос" ("сыроед", "тот, кто ест сырую рыбу") принадлежит языку индейских племен Абнаков и Атабасков. С названия американских эскимосов это слово превратилось в самоназвание как американских, так и азиатских эскимосов.
Так, что пан Тригуб готовтесь ко второму приходу монгов на Киев, теперь уже арктических!
ANONIM   | 8.10.2007 12:26
Блин хочу в эту страну!!!
ANONIM   | 8.10.2007 12:59
Скучные Вы! Больше радости!
ANONIM   | 8.10.2007 13:20
От %ляць, тільки но зібрав валізи їхати до Київа шукати посольство Стародубівської республіки на отримання громадянства як тут вже вумники нагуглили шо наступ на Гренландію відміняєця... такий удар по менталітету стародубівчан...

1. пропоную того хто так зруйнував плани нашої громади об'явити персоною нон-грата в нашій ремпубліці!
2. пропоную колегіально провести засідання по коректуванню наших стратегічних планів!
3. Обрати інший (бажано незаселений) острів для блокади та громогласного захоплення, для розгляду пропонується шось із австрало-новозеландського перешийку, там клімат мякший, це ж яка економія на опаленні, ГСМ, тощо...
Valeriy   | 8.10.2007 15:13
Пан Тригуб – це "... интелект...!... у кайфе!...";-). См. пост п. Тригуба про Свободу про п. Тягнибока и о себе. Не треба нам берег гренландский! Нам пана Тризуба вистачит для гумору. Слидкуйте за його постами.
ANONIM   | 11.10.2007 01:01
Президенту Української Стародубскої республіки!
В.Тригубу
Вельмишановний пане Президент!
Згідно з Вашим письмовим розпорядженям від 09.10.2007 за N0001/2007р. щодо проголошення Українсьої Стародубської республіки, як призначиний згідно Вашої телеграми від 08.10.2007р. на посаду В.о. Генерального прокурора Української Стародубської республіки доповідаю до Вашого відома:
1. Не потрібно вживати перед Вашим Титулом назви "самопроголошена" та "непризнана", це на нас зроблять москальскі засоби мосової іноформації (дезінформації) та особисто Посол Російської Федерації в Україні пан Чорномирдин В.
2. Доручити ГП УСР виявити "засланих" козачків.
В.о. Генерального прокурора СУР
В.Бровко