Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
5
Рейтинг
5


Голосів "за"
10

Голосів "проти"
5

День народження Героя Нації

Сергій | 14.06.2007 14:35
У цей день 14.06.1891 народився Герой української Нації Євген Коновалець – засновник та перший Провідник Організації Українських Націоналістів.
Слава Україні!
Геряом Слава!
Коментарі
ANONIM   | 14.06.2007 14:42
Слава Україні!
Сергій   | 14.06.2007 14:58
Незарегистрированный пользователь:
Слава Україні!
Героям Слава!
ANONIM   | 14.06.2007 15:07
Справді, на прикладі життя Євгена Коновальця можна виховати не одне поколяння патріотів.
ANONIM   | 14.06.2007 15:15
Важко знайти людину, яка б зробила для утвердження України більше,ніж Євген Коновалець.
ANONIM   | 14.06.2007 17:54
Расстрелял в Киеве моих земляков – арсенальцев. Палач.
ANONIM   | 14.06.2007 17:55
Убит Судоплатовым за это. Собаке собачья смерть.
ANONIM   | 14.06.2007 18:00
Твої земляки проти банди Муравйова виступили, чи захищали Арсенал?
Кацап ти відморожений.
ANONIM   | 14.06.2007 23:50
С какоя стати киевские рабочие стали кацапами? Сам отмороженый
ANONIM   | 15.06.2007 08:25
Без слів, І з історією і з логікою в тебе не склалося.
ANONIM   | 15.06.2007 08:31
Названо кацапом не всіх робітників, а лише тебе.
ANONIM   | 15.06.2007 12:20
Во время восстания рабочих завода "Арсенал" в Киеве Евгений Коновалец
"отличился" жестокой расправой над повстанцами и их семьями.

Подобно Петлюре, был "формальным националистом". Что означает этот термин, можно понять из примера, приведенного главой Центральной Рады Винниченко в оригинальном тексте "Вiдродження нацiї". Говоря о Петлюре и Коновальце, как о людях, которые "весьма наивно думали, что можно военной силой заставить неукраинскую буржуазию украинизироваться", он сообщает, что атаманы "издали приказ об "украинизации" вывесок: в три дня сменить все надписи украинскими...
ANONIM   | 15.06.2007 12:21
Не зная иных способов борьбы с нежелательными явлениями, атаманщина и во всех
сферах "политической" деятельности заботилась только о том, чтобы изменить
вывески... ("Пiдтекст" N 11, 1997).

Тоже мне – украинизатор хренов
ANONIM   | 15.06.2007 16:04
Свидомитам приказано закрыть пасти!
Сергій   | 15.06.2007 16:59
Кацапи (не плутати із росіянами) здатні лише на похабщину.
Гетьман   | 17.06.2007 12:08
Період діяльності Євгена Коновальця після окупації большевиками і поляками України активно замовчується москофілами. Адже таким чином переривається історичний звязок з ОУН і потім УПА в плані продовження визвольних змагань 1918-1920 років.

А на ті блеяння про розстріл робітників чи ще щось-це тільки спроба привити фашистські штампи туди-де їх нема і бути за часом не могло. Але ж московитам так і хочиться очорнити українців...

Не вийде-правда сильніша, якшо діє.

Слава Україні!
Героям Слава!