Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
переселення   Росія   Україна   Research & Branding Group
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
3

Опитування: 16% українців бажають переїхати до Росії

Werwоlf | 5.06.2008 21:30
Через політичну нестабільність, економічні негаразди в державі та у зв'язку із сімейними обставинами 16% жителів України бажають змінити місце проживання та переїхати до Росії, у Німеччині хотіли б жити – 6%, а у США – 4% опитаних.
Коментарі
Werwоlf   | 5.06.2008 21:33
Чому стільки галасу що до життя на Україні, стільки бажаючих переїхати до Росії, Росія приймає усіх бажаючих у свої обійми, ан ні не їдуть.
ANONIM   | 5.06.2008 22:16
А скільки россіян проживає в Україні?Біля 15-17%,тобто одне на одне+совкі (ці без національності) -русскіє патріоти України=16%. ЗЕРО.
Werwоlf   | 5.06.2008 22:19
Вибачте, перенфразую запитання:
Стільки галасу що до життя на Україні, стільки бажаючих переїхати до Росії, Росія приймає усіх бажаючих у свої обійми, ЧОМУ НЕ ЇДУТЬ
Стрілець   | 5.06.2008 22:24
Я був би тільки радий, якби ці 16% здійснили своє бажання.
Шкода, що це бажання у них таке слабке, що навіть путінська програма заохочення "соотєчєствєнніков" не здатна їх підняти за схемою "чемодан-вокзал-Росія".
Може серед них є немало хороших спеціалістів.
Може серед них є багато хороших людей.
Але серед них напевно мало просто лояльних до України, мало здатних захистити її при потребі.
Серед них мало тих, у яких за Україну душа болить. Вона для них – всього лиш кращі чи гірші умови. І все.
А ще при тій історії стосунків з Росією, яка була, бажаючі виїхати в Росію, тобто ті, що її вибирають – не викликають великої довіри.
ANONIM   | 5.06.2008 22:24
Пане Werwоlf,формулювання "16%українців"-не коректне і не правильне. ЗЕРО
Werwоlf   | 5.06.2008 22:32
ANONIM:
Пане Werwоlf,формулювання "16%українців"-не коректне і не правильне. ЗЕРО
Доречно, доже доречно. Але авторство не моє, тому...

ЗЕРО, я сам не вважаю 16% українцями так само як і ті 6% та 4%. Це мені нагадало анекдот:
Чім відрізняється хохол від українця?
Українець живе на Україні, а хохол там, де краще.

От вам і відповідь. Звичайно, треба було написати: "16% мешканців України..."
ANONIM   | 5.06.2008 22:38
Дякую пане Werwоlf,за таку гарну відповідь. ЗЕРО.
Werwоlf   | 6.06.2008 00:52
Ти диви вже -2 і жодного коментаря до них. Дуже добре.
ANONIM   | 6.06.2008 06:01
Провести опитування. Хто бажає їхать до росії, квиток в зуби, премія від держави і вперед, на історичну батьківщину.
Герміт   | 6.06.2008 08:35
Стрілець:
Я був би тільки радий, якби ці 16% здійснили своє бажання.
Шкода, що це бажання у них таке слабке, що навіть путінська програма заохочення "соотєчєствєнніков" не здатна їх підняти за схемою "чемодан-вокзал-Росія".
Поділяю Вашу думку.
Боюся лише, що у разі здійснення репатріації Росія почне пускати до себе молодих, освічених людей, відмовляючи з різних причин людям похилого віку та без освіти. Не кажучи вже про те, що перша категорія є значно більш мобільною. Тому репатріація завдасть реальної шкоди економіці України.
ANONIM   | 6.06.2008 12:22
Чегож только бажають,а не роблять?Може им помощ нужна?Хлопцi! Давайте допоможем!Са
ANONIM   | 6.06.2008 13:00
Герміт:
Тому репатріація завдасть реальної шкоди економіці України.
Ви забуваєте, що нелояльність у часи випробувань (а вони неминуче трапляються) – це незрівняно більша шкода, ніж усі економічні втрати разом узяті.

Стрілець
Герміт   | 6.06.2008 13:39
Стрілець:
Ви забуваєте, що нелояльність у часи випробувань (а вони неминуче трапляються) – це незрівняно більша шкода, ніж усі економічні втрати разом узяті.
Абсолютно з Вами згоден, тому й не заперечую проти повернення "соотєчествєнніков" на історичну родіну. Разом з тим вважаю, що якщо процес піде, і українська держава не буде йому перешкоджати, то МЗС повинне буде докласти усіх зусиль по "вирівнюванню" перекосів у віковому та інтелектуальному складі тих, хто виїде.
Werwоlf   | 7.06.2008 10:33
Герміт | 6.06.2008 08:35
Боюся лише, що у разі здійснення репатріації Росія почне пускати до себе молодих, освічених людей, відмовляючи з різних причин людям похилого віку та без освіти.
Можна погодитись. Але молоді й освічені навряд поголовно виїджатимуть без родини й погодяться щоб застарілі родичі залишились.
Тому репатріація завдасть реальної шкоди економіці України.
Якої шкоди вона завдасть? Ви вважаєте, що звільнивши місце для інших молодих і освідчених, реапатріанти підірвуть єкономіку? Невпевнений що так. Зараз багато молодих і освідчених знаходяться у жалюгідному стану бо нікуди прикласти руки.