Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
-10
Рейтинг
-10


Голосів "за"
4

Голосів "проти"
14

Коментарі
Никита   | 13.06.2008 11:50
Гімн Росії. Слова В.Вірного, музика Александрова.
Але особливо зворушливо звучить останній абзац:
Особисте: я не за Росію, за Україну я й проти її маргіналізації, у тому числі тією ж Росією...
Ніби комент до своєї статті.
Десь у коментах інколи проривається особиста думка Вірного. Та цитування в попередній статті було дуже вдалим. А так – мінус, звичайно.
ANONIM   | 13.06.2008 12:00
Дякую, не осилив дифирамбів Медведу і Росії. Стільки осанни давненько не було, хоч і здоровий глузд присутній, так, на рівні мікрокосму...
Anatole   | 13.06.2008 12:23
Особливо сподобалось:
"Перше. Український політикум апріорі не може проявляти якості державного мислення, бачити не те, що на роки, на десятиліття, а тим більше сторіччя вперед...
Третє. Влада, конкретні персони у полоні зобов'язань, що не мають нічого спільного з інтересами України..."
А назва статті – просто перлина! Хто така Росія? А Україна – хто? Як Ви, шановний, визначили, що українська еліта (хто саме?) апріорі не може – далі за текстом? Не скажу, що все в матеріалі маячня. Але якщо Ви і є справжнім політологом, то тоді політологія є засобом окозамилювання, відвертання уваги і маніпуляції свідомістю людей, дуже підступним засобом.
ANONIM   | 13.06.2008 12:42
==Особисте: я не за Росію, за Україну я й проти її маргіналізації, у тому числі тією ж Росією...
Віктор Вірний, політолог ==Ага,воно й видно...-Доброжелатель-
Vladimir   | 13.06.2008 12:44
Все в точности до наоборот. Вся стратегия России – воссоздание Империи + возможности для руководства государства воровать на Западе (Путин никогда не забывал про Гувнор или РУЭ, даже угрожая Западу военными мерами, поэтому цена угроз была понятна и кроме смеха ничего не вызывала). Нет ресурсов у них на Империю, поэтому стратегия России – обречена.
Стратегия Украины – вписаться в европейскую инфраструктуру, реальна и ее проводят все украинкие руководители, не зависимо от внутренних проблем.
ANONIM   | 13.06.2008 12:54
Стаття непогана,набагато краща від попередніх,тобто людина сприймає критику.Що мені не сподобалось:1.Президент Россії йде гордо по-панські,а наш Президент йде схиливши голову, як будто чимось завинив перед Россією і Ведмедєвим;2.в статті є про розвиток держави Россія,про її супер-крутих бізнес-партнерів,а де ж там про людей їхні свободи та їхнє благополуччя;3.про те що Россія-Захід-одна демократична спільнота,от як це описує пан Гольц (Россія):"Медведев доказывал немецким слушателям, что нет никакого разрыва в ценностях между современной Россией и Европой. Однако то вранье, которым не гнушался президент, и демонстрировало этот разрыв."4.Россія тепер не імперія-це смішно.І ще наостанок,а
ANONIM   | 13.06.2008 12:59
на хрєна простій бідній людині Велика з геополітикою держава?Ви думаєте,що датчани, голандці,австрійці,норвежці,бельгійці,швейцарці дуже сильно переживають з того,що їхні держави мікроскопічні в геополітиці?Вони менше є патріотами ніж россіяни? ЗЕРО.
Кр-к   | 13.06.2008 13:09
ANONIM:
Стаття непогана,набагато краща від попередніх,тобто людина сприймає критику.Що мені не сподобалось:1.Президент Россії йде гордо по-панські,а наш Президент йде схиливши голову...
А як йому йти, брате, коли свої цькують гірше за ворогів...
ANONIM   | 13.06.2008 13:18
Та ні,наш Президент не гірший,а кращий за Мєдвєдєва,а ми хочемо,ще кращого і навряд чи він так би йшов-россійські домисли. (До пана Кр-ка). ЗЕРО.
Кр-к   | 13.06.2008 13:48
ANONIM:
Та ні,наш Президент не гірший,а кращий за Мєдвєдєва,а ми хочемо,ще кращого і навряд чи він так би йшов-россійські домисли. (До пана Кр-ка). ЗЕРО.
А я хіба говорю, що гірший? Я просто констатую факт, що зараз проти Президента розв'язана брутальна і недостойна кампанія, яка часто переходить на примітивний, підленький рівень наклепів і пліток. Тому, йому трудно йти гордо, під лайками його опонентів з Кремля і його п'ятої колони в Україні.
Никита   | 13.06.2008 14:02
Кр-к:
1.Президент Россії йде гордо по-панські,а наш Президент йде схиливши голову...
А як йому йти, брате, коли свої цькують гірше за ворогів...
А ось і відповідь, чому так:
Росія мислить метастратегіями, Україна – виборами

Бачите: у Вірного можна знайти правильні думки!
Кр-к   | 13.06.2008 14:35
Никита:
Росія мислить метастратегіями, Україна – виборами
Бачите: у Вірного можна знайти правильні думки!
Я радий, що попри всю цю вовтузню Президент веде країну в європейському керунку. Слухав сьогоднішній виступ п. Єханурова в Брюселі і був гордий за свою країну. Всі реагували дуже прихильно і ще раз підкреслювали, що Україна обов'язково буде членом Альянсу. Більше того, Росія на мою думку вже також звикається з цією новою для неї реальністю. Прємно, що Єхануров виступав українською і московці вже не викаблучувалися, а чемно перекладали з української. Раніше вони завжди іронізували з цього приводу, а тепер вже спокійно сприймають, як належиться. Це заслуга Президента!
ANONIM   | 13.06.2008 14:47
((((що зараз проти Президента розв'язана брутальна і недостойна кампанія, яка часто переходить на примітивний, підленький рівень наклепів і пліток. Кр-к)))) А навіщо він це дозволяє,ми ж не вибирали беззахисного президента,а достойного захистити не тільки себе,а і нас.Ще Сталін говорив,що кадри вирішують все і ті совково-комуноїдні кадри Кучми,проти яких вийшли люди на Майдан,знову там в РНБО,Секретаріаті.Що з 50 мільйонів людей неможна вибрати 100 таких,як пан Яценюк?І молодих,і розумних,і незаплямованих,і з супер-освітою,а я знову бачу ті ж самі морди Гавришів,Азарових,Єханурових. Ганьба пану Ющенку по цьому питанню,він це питання не вирішив. ЗЕРО.
Кр-к   | 13.06.2008 15:25
ANONIM:
Ганьба пану Ющенку по цьому питанню,він це питання не вирішив. ЗЕРО.
Голосніше волайте, бо Вас не чутно ще достатньо голосно з поміж хору вітренків-сімонєнків, а тут на сторінках НП, Ви ще явно відстаєье від Ковалевського. Не допрацьовуєте. Змінити радите на інших. Коли до отруєння Президента причетний власний кум, друг, коли міністр оборони, коли його замінили на більш відповідну моментові особу, відразу кинувся поливати помиями, коли лідерчики партій і блоків, яких привів у політику, починають на паплюженні його авторитету ліпити свій "імідж", то Ви радите нових? Президент міг би себе захистити, але шкода часу і сил копирсатися з тим мотлохом. Він вперто йде вперед!
ANONIM   | 13.06.2008 15:41
Голосніше волайте, бо Вас не чутно ще достатньо голосно з поміж хору вітренків-сімонєнків, а тут на сторінках НП, Ви ще явно відстаєье від Ковалевського.
Вушка треба ширше розтопирювати
ЯРВТЗТЧИРЛ