Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
10

Коментарі
Стрілець   | 17.06.2008 07:47
Кр-к,
ви просто таки змушуєте мене додати до свого "Тіньового додатку" ще одну статтю:
Стаття **. Всі мають право вступити в союз зі своїм завтрашнім вбивцею заради того, щоб сьогодні у сусіда корова здохла"
ANONIM   | 17.06.2008 09:10
Окремо хочеться зупинитися на "суперпатріотах" з правого крила, які у своїй манії української "величі" сподіваються протистояти Москві самотужки, бо вони бач такі самостійники, що їм підтримки не потрібно. Але на цих маргіналів і часу витрачати не хочу, бо ці не знають самі, що творять.
Як тяжко трафило цього Кр-к... Голівонька не бу-бу?
РUA
Эльвира   | 17.06.2008 10:21
Кр-к – Молодец! Goebbels – хороший учитель! Так держать!
Не забыл его "10 заповедей национал-социализма":
1. Твое отечество – Германия. Люби его превыше всего и больше делом, чем на словах.
2. Враги Германии – твои враги. Ненавидь их всем сердцем!
5. Гордись Германией! Ты должен гордиться отечеством, ради которого миллионы отдали свои жизни.
6. Тот, кто обесчестит Германию, обесчестит тебя и твоих предков. Направь кулак против него!
7. Бей негодяя всякий раз! Помни, если кто-то отбирает твои права, ты имеешь право уничтожить его!
9. Верши, что нужно, без стыда, когда речь идет о Новой Германии!
(P.S. нужные слова заменить)
ANONIM   | 17.06.2008 10:23
+
ANONIM   | 17.06.2008 10:31
Эльвира:
Молодец, фрау Ева Браун! За что Х. (итлера) забанили? Где тебя носило, когда его бандеровцы банными вениками отхлестали?
ANONIM   | 17.06.2008 10:34
Ельвірочко, ти просто чудо! Що таке привела!
У ті 10 заповідей замість "Німеччина" просто чудово лягає "Росія"
Та сама, що "встає з колін" і на всіх перехрестях гордиться собою і у всі сусідні кутки тикає свої кулаки.
Один у один. Точно-точнісінько.
Дякую за чудову агітацію.
ANONIM   | 17.06.2008 10:45
А кажуть що Єльвіра, це є пан Ковалєвський.
ANONIM   | 17.06.2008 10:51
ANONIM:
А кажуть що Єльвіра, це є пан Ковалєвський.
Зовсім не виключено. Але й не гарантовано.
Точно сказати не можу, так неохота марнувати час на лексичний аналіз усякого г...
Одне точно – це не 14-річка.
Никита   | 17.06.2008 10:51
З якою батьківською любов'ю Кремль напутчує цих любих його серцю противників Ющенка,
Те, що любителі Кремля є одночасно противниками Ющенка – це нормально. Було б дивно, якби було інакше.
Але те, що патріоти України, які прагнуть її незалежності, неспроможні згуртуватися навколо одного лідера хоча б на короткий час – до наступних виборів – це є прояв недержавницького менталітету.
Якщо Україна переживе це жахливе протистояння Тимошенко – Ющенко і не отримає на наступних виборах проросійського президента – це свідчитиме про дійсну слабкість проросійських сил.
ANONIM   | 17.06.2008 10:59
Никита:
Але те, що патріоти України, які прагнуть її незалежності, неспроможні згуртуватися навколо одного лідера хоча б на короткий час
Той "Лідер", якого обрали сам того не дуже й хоче. Він скорше збере навколо себе ворогів, а друзів позбудеться самим недолугим способом...
Вважаю справжнім лідером Ю.Кармазіна – голову партії Вітчизна. Він послідовно і відповідально ставиться до захисту інтересів саме НАШОЇ ВІТЧИЗНИ – України.
РUA
Эльвира   | 17.06.2008 11:01
ANONIM: Дякую за чудову агітацію.
было бы за что, спасибо говорите Геббельсу. У него чудесные труды о большевизме. Учитесь.
Никита   | 17.06.2008 11:05
РUA
Вважаю справжнім лідером Ю.Кармазіна
Дуже показовий комент. Ілюстрація української максими "Два українця – три гетьмана"
ANONIM   | 17.06.2008 11:05
Эльвира:
ANONIM: Дякую за чудову агітацію.
было бы за что, спасибо говорите Геббельсу. У него чудесные труды о большевизме. Учитесь.
Ви явно знаєте предмет.
І я цьому нічуть не дивуюся.
Дійсно, у кого б іще могла вчитися Ельвіра?
ANONIM   | 17.06.2008 11:07
Эльвира:
Вы уже отучились, фрау Ева? Adolf Hitler-Handusenko может вами гордиться.