Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
10

Коментарі
ANONIM   | 17.06.2008 11:12
ANONIM:

Вважаю справжнім лідером Ю.Кармазіна – голову партії Вітчизна. Він послідовно і відповідально ставиться до захисту інтересів саме НАШОЇ ВІТЧИЗНИ – України.
РUA
Якщо він справді за НАШУ Вітчизну, тобто за Україну, то чому він хоч своє русифіковане прізвище не виправить, не поверне чесне козацьке?
СлабО? То де гарантія, що він у всіх інших питаннях не піде шляхом пристосуванства?
ANONIM   | 17.06.2008 11:19
Никита:
Дуже показовий комент. Ілюстрація української максими "Два українця – три гетьмана"
Давайте розберемось, хто ж реально відстоює державні інтереси – невже Президент, Прем"єр чи ще хтось з "вершків"?
Крім гризні і дерибану щось не помітно. Хоча є виставки і укази про Голодомор, УПА, Конотоп і т.п...
Негарно якось лише гуманітарними питаннями займатись – треба іноді й працювати.
РUA
ANONIM   | 17.06.2008 11:20
Якщо він справді за НАШУ Вітчизну, тобто за Україну, то чому він хоч своє русифіковане прізвище не виправить, не поверне чесне козацьке?
СлабО? То де гарантія, що він у всіх інших питаннях не піде шляхом пристосуванства?
А чому Донцов не став Донценко? Не задавались таким питанням???
РUA
Ekain   | 17.06.2008 11:21
Навколо Ющенка важко гуртуватись, бо він не лише сам не сприяє згуртуванню, викидаючи постійно зі свого кола колишніх соратників та залучаючи противників, але окремі його дії містять ознаки державної зради. Тому нема гарантії, що він сам не є проросійським президентом.
Эльвира   | 17.06.2008 11:22
Ой! Сколько ANONIMов стало сбегаться! Почувствовали что-то родненькое? Лавры Браун вам не дают покоя? Только потом посмотрите на детей этих героев. Доагитировались, доэкспериментировались.
ANONIM   | 17.06.2008 11:27
Ekain:
Що й підтверджується вже багаторазово – від універсалів до друзів-Ахметових, Балог і Богатирьових...
А ті, хто його підняв його на ту верхівку – просто змішані з... краще утримаюсь.
Думайте.
РUA
Никита   | 17.06.2008 11:28
РUA
Давайте розберемось, хто ж реально відстоює державні інтереси – невже Президент, Прем"єр чи ще хтось з "вершків"?
Гаразд – "вершки" відстоюють державні інтереси не так, як би Вам хотілося, щоб вони це робили. Але реально відстояти зараз державні інтереси України і насамперед її незалежність може тільки законна влада – саме Президент з Прем"єром. Невже Ви думаєте, що протистояти шаленому тиску Росії, яка якраз дуже добре згуртувалася навколо своєї влади, можна на общественньіх началах??
ANONIM   | 17.06.2008 11:32
ANONIM:
А чому Донцов не став Донценко? Не задавались таким питанням???
РUA
Тому, що він не був перед тим Донченком. Розумієте?
А якийсь предок КармазІна напевно був КармазИн.
Всього лиш одна літера русифікована, невже важко розібратися?
ANONIM   | 17.06.2008 11:32
Эльвира:
На що злітаються мухи? На те, що ЕльВірА (скорочено -Ева) Браун дещо вище декламувала. Як здоров"я Hitlera - (Hand U Sen&Ko)?
Никита   | 17.06.2008 11:34
Ekain:
Навколо Ющенка важко гуртуватись,
Це так! Не найкращий лідер, не де Голь! Але казати про те, що він проросійський президент... Як казав Хандусенко, Ви це росіянам розкажіть.
Так, важко було згуртуватись навколо Ющенка, ну що ж! Якщо на виборах прийде справжній проросійський президент, то так нам всім разом з Ющенком і треба! Матимемо те, що заслужили.
Эльвира   | 17.06.2008 11:35
Ekain: Навколо Ющенка важко гуртуватись, ... викидаючи постійно зі свого кола колишніх соратників
Про Эрнста Юлиуса Рёма напомнить? – Ближайший соратник Гитлера, помогал в его становлении. Очень поучительно. Но историю никто не учит.
ANONIM   | 17.06.2008 11:38
Никита:
Але реально відстояти зараз державні інтереси України і насамперед її незалежність може тількизаконна влада – саме Президент з Прем"єром.
Згоден, але щось не дуже й то цим питанням переймаються, судячи із ситуації, що склалася. Працюють СБУ, МЗС на чолі з Огризком і частина Верховної Ради в складі НУНСу і БЮТ. А що роблять Президент і пані прем"єр? Шукають п"ятий кут, чи колонну чи ще когось, аби звинуватити у всіх негараздах.
РUA
Эльвира   | 17.06.2008 11:40
ANONIM: Як здоров"я Hitlera
Это у которого, который загнулся или который сечас?
ANONIM   | 17.06.2008 11:40
Тому, що він не був перед тим Донченком. Розумієте?
А якийсь предок КармазІна напевно був КармазИн.
Всього лиш одна літера русифікована, невже важко розібратися?
Дядьку, Ви хоть розберитесь, хто такий Донцов, а потім думайте, на що тицяти на клаві.
РUA
ANONIM   | 17.06.2008 11:47
Якщо збирається якась команда і вирішує, що ось це буде наш лідер, ми будемо просувати його в президенти, то після виборів кожен член команди мусить засунути свої амбіції куди подалі й робити все для утвердження авторитету СВОГО президента.
Бо жоден лідер не має якоїсь своєї сили, вся його сила – в його команді, яка працює на його авторитет.
З часів Майдану у мене є не тільки світлі спогади.
Є один і дуже болісний. Це про той момент, коли я ще на Майдані зрозумів, що ця команда не буде вся чесно працювати на авторитет Ющенка.
Багато буде діяти якраз навпаки.
На жаль я тоді не помилився, так і сталося.
Далі буде

Стрілець