Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
11

Голосів "проти"
10

Коментарі
Никита   | 17.06.2008 11:47
Працюють СБУ, МЗС на чолі з Огризком і частина Верховної Ради в складі НУНСу і БЮТ. А що роблять Президент і пані прем"єр?
Ви самі вірите в те, що написали? СБУ і МЗС працюють проти волі Президента? Якщо Ви вірите в це... нема про що сперечатися далі.
Ekain   | 17.06.2008 11:48
Ельвіро,
Вам що, нацистська форма дуже подобається? Інакше звідки у дівчинці таке зацікавлення в історії нацизму?
ANONIM   | 17.06.2008 11:53
Продовження.
Що було далі – всі бачили. Швидко виділилась одна команда, з'явилися у цієї команди улюблені теми про слабкого й нерішучого Ющенка, про ширку і т.д.
А звідки візьметься сила у президента, якщо більша частина його передвиборної команди різко стає проти нього?
Не може такий президент бути сильним, це за визначенням.
І що мусить такий президент робити? Мусить поступово збирати іншу команду. Ту, яка працювала би на його авторитет.
Комусь не подобається Балога?
Так він – неминучий наслідок, того, що Ющенка його соратники зрадили ще на Майдані.
Просте питання – Якщо він такий весь поганий, то для чого ви його просували в 2004 році? Знаючи, що ви його ненавидите?

Стрілець
ANONIM   | 17.06.2008 11:53
Пане Кр-к. Дякую за правильне запитання. Повторю ще раз. Чому співпадають позиції у наших сердечно-оборонних та Вітренко з Затуліним? Щось у коментах це питання старанно обходиться. Більше того, підкидаються сторонні теми, пропагують Геббельса з Ремом. Хіба випадково?
ANONIM   | 17.06.2008 11:53
Никита:
Працюють СБУ, МЗС на чолі з Огризком і частина Верховної Ради в складі НУНСу і БЮТ. А що роблять Президент і пані прем"єр?
Ви самі вірите в те, що написали? СБУ і МЗС працюють проти волі Президента? Якщо Ви вірите в це... нема про що сперечатися далі.
Вони працюють згідно з Законом, а не по указці "зверху". А може бути воля чи не може бути – це проблеми Президента, бо він сам собі може їх створити, роблячи всякі вказівки.Є ЗАКОН, і ним керуються і в його межах здійснюють діяльність. Інша справа, коли повинні робити – а не роблять (питання до ВАЮ). Це – зрозуміло?
РUA
ANONIM   | 17.06.2008 12:02
Стрілець
А звідки візьметься сила у президента, якщо більша частина його передвиборної команди різко стає проти нього?
Досить "цікаві" відносини Президента з олігархами (особливо з Ахметовим), відносини з Прем"єром, безмежна довіра до Балоги, кидалово соратників...
НУНС не настільки дурнуватий, щоб не бачити цього...
А хтось проголошував 10 кроків назустріч людям, бандитам тюрми. Натомість бандити з ним ручкаються, а "кроки" десь підвисли в повітрі.
РUA
Никита   | 17.06.2008 12:03
Вони працюють згідно з Законом, а не по указці "зверху".
Добре, Руа! Ось прийде інший, проросійський президент (бо демократичні проукраїнські сили самі себе знищують) – ось тоді й подивимось, згідно з яким Законом будуть працювати СБУ і МЗС та на чию користь вони будуть діяти! Гаразд?
Эльвира   | 17.06.2008 12:09
Ekain: Вам що, нацистська форма дуже подобається?
Нет, не хочу быть похожа на Героя Украины
звідки у дівчинкі таке зацікавлення в історії нацизму?
История нацизма – это бесконечная история. Ее надо знать
Никита   | 17.06.2008 12:17
Просте питання – Якщо він такий весь поганий, то для чого ви його просували в 2004 році? Знаючи, що ви його ненавидите?

Стрілець
НМД, сподівалися маніпулювати ним або й зовсім скинути: такий собі дворцовьій переворот і правити самим.
Ekain   | 17.06.2008 12:17
Так він – неминучий наслідок, того, що Ющенка його соратники зрадили ще на Майдані.
А! Ну так кажіть, що це не Ющенко зрадив Майдан, це Майдан зрадив Ющенка. Не лише ж соратники від нього відвернулись, рейтинг сам за себе говорить та й "успіхи" НУНС на київських виборах.

Чому співпадають позиції у наших сердечно-оборонних та Вітренко з Затуліним?
Демагогія пане!Вітренко та інші демагоги притуляються до народного незадоволення.Але це не означає, що задоволення необгрунтоване.Запитайте в свого Ю. чому він поповнив собою ряди зрадників та ворогів України.
ANONIM   | 17.06.2008 12:22
Сайт националистичных параноиков! "Шиза" косит Ваши ряды!
Никита   | 17.06.2008 12:24
Ekain:
А! Ну так кажіть, що це не Ющенко зрадив Майдан, це Майдан зрадив Ющенка.
Ющенко втратив Майдан. І всі ми разом з Ющенком втратили свій шанс. Провина Ющенка очевидна.
ANONIM   | 17.06.2008 12:29
Никита:
Добре, Руа! Ось прийде інший, проросійський президент (бо демократичні проукраїнські сили самі себе знищують) – ось тоді й подивимось, згідно з яким Законом будуть працювати СБУ і МЗС та на чию користь вони будуть діяти! Гаразд?
Тоді ми точно Азіопа. І ніякі ротації нам не допоможуть, якщо "вершки" звикли до телефонного права і вказівок, кому і чим займатися...
РUA
ANONIM   | 17.06.2008 12:34
Эльвира:
История нацизма – это бесконечная история. Ее надо знать
Историю Голодомора тоже нужно, необходимо знать и изучать. Но ВЫ ЕЁ ОТБРАСЫВАЕТЕ. Почему? Память короткая, или "нацизм" как-то ближе к сердцу ложится?
ANONIM   | 17.06.2008 12:35
Эльвира:
Нет, не хочу быть похожа на Героя Украины
А Вас никто в него не наряжает.