Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
-7
Рейтинг
-7


Голосів "за"
1

Голосів "проти"
8

Коментарі
Ткаченко Татьяна   | 10.07.2008 09:37
Прямо какой-то сериал статейный! Ребята, вы сами хоть верите в то, что пишете?
Ekain   | 10.07.2008 10:47
Авторе, скажіть відверто, чи є в Україні хоча б одна політсила, у якої в програмі нема тих пунктів, що Ви навели під словами "правктичні кроки Нової сили"?
Ткаченко Татьяна   | 10.07.2008 11:47
Ekain:
Авторе, скажіть відверто, чи є в Україні хоча б одна політсила, у якої в програмі нема тих пунктів, що Ви навели під словами "правктичні кроки Нової сили"?
Автор не дуже охоче відповідає на запитання, але, мабуть, він впевнений, що всі інші сили – неправильні, а прагматично-непопулістичнаНова сила – це оновлена і очищена політична сила., тепер питання часу в тому, як примусити повірити в цю казку людей, бо цій Новій силі необхідно в найкоротший термін сформувати виборця, свого виборця., а часу замало. Маяковським навіяно, мабуть, про цвяхи.
І повторюю запитання: Яценюк дав згоду на участь чи він про вас не чув?
Никита   | 10.07.2008 14:39
Авторе, дайте відповідь, яке відношення маєте до Корчинського і чому розмістилися на його сайті, тоді можна продовжити далі розмову.
Никита   | 10.07.2008 14:46
danko_l
Так і сьогодні замість останнього політичного проекту "ЄЦ" повинен постати інший. Ідея стара і водночас нова. Адже головне не те, хто його робить, а головне як.
Для мене якраз навпаки: головне в тому, ХТО це робить. Які б правильні і красиві слова не говорилися, не повірю тому, кого вважаю ворогом.
І навпаки: друг може помилятися ситуативно, але залишатиметься другом. Я спробую зрозуміти його і тоді, коли він помиляється.
ANONIM   | 10.07.2008 15:06
Ткаченко Татьяна:
Не знаю як в них там склалося з Яценюком, але ідея підтягнути в політику професіоналів дійсно продуктивна. Політика перетворилася у нас на шоу, тому люди прагматичні як правило стороняться її. Українська політика нині – це ніби велике шоу Савіка Шустера. А який поважний економіст, успішний бізнесмен чи юрист хоче бути блазнем?
Нові обличча зараз як ніколи потрібні, бо інакше наша політична спільнота зайде в глухий кут. А щоб це зробити – заохотити професіоналів, інтелектуалів до участі в політичному процесі необхідна надійна опора, хоча не обов'язково партійна.
Ткаченко Татьяна   | 10.07.2008 16:08
ANONIM | 10.07.2008 15:06
Професіонали і інтелектуали, на мій погляд, не будуть подібні статті викладати на сайті "Братства" та й рівень написанного не претендує на щось на кшталт високого рівня інтелекту. Яценюк не вписується сюди, а те, що хочуть чужими руками, вірніше, мізками в*їхати у велику політику, то це проглядається, але це моя суб*єктивна думка, а автор чомусь ховається від запитань.
Щодо нових облич – так, потрібні, але ж не сюрпризи і не малиши-кібальчиши, які розчистять дорогу усіляким і проходимцям в том числі, що ми і цей парламент будемо згадувати з ностальгією (це – гіпербола).
ANONIM   | 10.07.2008 18:11
По-моему, это "danko_l" – еще один флудер, типа sprotiv? grivna. Этих истина не интересует, им важно прокричать то, за что заплатили.
Ткаченко Татьяна   | 10.07.2008 18:20
ANONIM:
По-моему, это "danko_l" – еще один флудер, типа sprotiv? grivna. Этих истина не интересует, им важно прокричать то, за что заплатили.
Очень похоже на это.
ЗаХар   | 10.07.2008 20:36
Ткаченко Татьяна:
ANONIM:
По-моему, это "danko_l" – еще один флудер, типа sprotiv? grivna. Этих истина не интересует, им важно прокричать то, за что заплатили.
Очень похоже на это.
Безсмертний Станіславський "Не верю". Я також.
Не по темі. Тетяно! А що скульптури ще живі? Ще не пізно подивитись?
Олекса Косар   | 10.07.2008 23:26
Про що статєйка? Про Юлю чи про Вітю? Якась нова сила? В Україні нічого нового років 20 вже не буде. Народ розбудили, щоб отруїти. Ми отруєні, спимо...