Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
1
Рейтинг
1


Голосів "за"
5

Голосів "проти"
4

Тимошенко та її уряд солідарні з Грузією

Ekain | 14.08.2008 13:01
Оприлюднено відповідну заяву. Але на УП заголовок новини подано у вигляді "Тимошенко завзято мовчить по Грузії. Віддувається Немиря", тобто з протилежним смислом стосовно новини. Знайомий прийом нечесних інтернет-медія. Таким же чином подавались новини з Грузії.
Коментарі
Стрілець   | 14.08.2008 14:28
Ekain:
Стрільче,
зараз більшість політиків і навіть урядів користуються піарниками та за їхньої допомогу роблять заяви.
Але ні я, ні інші люди не роблять свої висновки щодо піарників.
Ми робимо свої висновки напряму – щодо самї особи.
І це правильно, бо наявність поганих піарників і саму особу характеризує погано. Бо якщо не може пристойних піарників мати, то чи має пристойну основну, робочу команду?
Отже розмова про "поганих бояр" тут ні до чого.
Людям після довгого мочання потрібні саме ЇЇ й ВИДИМО і ЧУТНО слова.
Немиря ж абсолютно нікому не цікавий.
Ekain   | 14.08.2008 14:40
Я з Вами погоджуюся, Стрільче. Але, як завжди, для балансу нагадаю, що саме я нещодавно писав у якійсь дискусії, що у наших політиків, включно з президентом, дуже погані піарники. Благодійну активність президентської родини подали так, що у більшості читачів це могло викликати лише відразу. Краще б вони (політики) взагалі не піарились, а працювали над своїм іміджем самі. В умовах України ще довго справедливим буде вислів: хочеш, щоб було добре, зроби сам.
ANONIM   | 14.08.2008 14:40
Бу-га-га...
Попались... Верьте дальше...:-)

Оказалось, что Тимошенко не солидарна с Саакашвили

Премьер-министр Украины Юлия Тимошенко не высказывала позицию по конфликту на Кавказе.
Об этом сообщила пресс-секретарь премьер-министра Марина Сорока.

"Мне ничего об этом не известно. В случае если такой комментарий появится – он обязательно будет размещен на правительственном портале", – отметила М. Сорока.

Напомним, что ранее в некоторых СМИ со ссылкой на "Интерфакс-Украина" появилась информация о том, что Ю. Тимошенко подчеркнула солидарность с руководством Грузии
ANONIM   | 14.08.2008 14:47
[Юльку,продажную шкуру, на мило!/B]
Ekain   | 14.08.2008 14:49
Бу-га-га...
Попались... Верьте дальше...:-)
Пресс-секретар лише, заперечила, що вона отримала цю інформацію, але не заперечувала самого факту вислову позиції Тимошенко стосовно Грузії. Знов інтернет-медія зміщують акценти. Це вже в них звичка така. Подивиться, як молода людина подала новину про падіння дерева на Грушевського. Не менше, ніж замах!
ANONIM   | 14.08.2008 15:02
Премьер-министр Украины Юлий Тимошенко подчеркивает солидарность с руководством Грузии.
Грузинский суверенитет и территориальная целостность должны уважаться", – такое заявление Тимошенко распространено по каналам интернет-ресурса PRNewswire
А цьому невідомому маркетинговому агшенству ви вірите більше ніж Пресс-службі???? Ну-ну. Прохання – знайдіть ЙОГО в інтернеті!!!! Знайдіть!!!

Це – питання на засипку...:-)))))
ANONIM   | 14.08.2008 15:03
http://rupor.info/analitika/2008/08/14/po-prikazu-iz-moskvi-timoshenko-otdihaet-na-sardin/

Тимошенко по приказу из Москвы отдыхает на Сардинии
ЗЕРО   | 14.08.2008 15:07
Пане Ekain,Ви дуже важко позбавляєтесь ілюзій.
Ekain   | 14.08.2008 15:08
А цьому невідомому маркетинговому агшенству ви вірите більше ніж Пресс-службі???? Ну-ну. Прохання – знайдіть ЙОГО в інтернеті!!!! Знайдіть!!!

Це – питання на засипку...:-)))))
TD International
Лінк вище у одному з моїх дописів. Якшо вмієте читати англійською, можете поцікавитись, хто є засновниками цієї агенції. Вам сподобається.
Vladimir   | 15.08.2008 01:38
Пресс-секретарь Сорка объяснила, что ОФИЦИАЛЬНОГО заявления Тимошенко по поводу Грузии не было. Что она высказывала в личном порядке или м.б. на форуме каком-нибудь под ником, интересно будет ее будущим внукам.
По поводу позиции и общей ориентации Немыри у меня никогда не было сомнений. Но не он претендует на высшие должности в государстве.
Вся эта история еще больше напоминает желание и дитя завести, и невинность соблюсти.
Олена Олійник   | 18.08.2008 15:28
Vladimir:

желание и дитя завести, и невинность соблюсти


Якщо Ви не проти, я у Вас це запозичу (для мене Ви в даному випадку є першоджерелом). Бо того ж змісту російськомовна ідіома, що нею я деколи користуюсь, не в будь-якій аудиторії може лунати: (