Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
0
Рейтинг
0


Голосів "за"
12

Голосів "проти"
12

Коментарі
ANONIM   | 30.08.2008 23:23
Досить незграбна спроба змішати все в одну купу, ну і приплести сюди Президента. Мені от дуже цікаво, яке відношення має Президент до місцевої влади даного, та й будь-якого регіону? І взагалі, які надії покладають Ваші мешканці на центральну владу – що прийде "добрий дядя", арештує і пересаджає всіх хабарників, продажних чиновників; арештує всіх Ваших олігархів і поверне назад у державну власність усі їхні активи? В 2005 році тільки спробували зачепити навіть не основну ланку – і одразу почалося виття про "політичні репресії", а прикривалась ця вся зграє саме тими 46% голосів, відданих за їхнього пахана на президенських виборах, та й подальші вибори продемонстрували, що донеччани
ANONIM   | 30.08.2008 23:25
будуть голосувати за залитий бетоном останній сквер у центрі, за бритоголових "братків", за активи татка Ахметова і за "показушних" чиновників.
Кр-к   | 31.08.2008 13:54
З якого пальця висмоктали цю залематью, авторе?
ANONIM   | 31.08.2008 14:50
Кр-к:
З якого пальця висмоктали цю залематью, авторе?
Це не з пальця, пардон......
ANONIM   | 31.08.2008 17:29
Сэ добрэ, шо за твэрджыням свидамитив пасичнык до влады видношэння нэ мае. Тилько до баблогану.
ЗаХар   | 31.08.2008 18:48
Взагалі – то існує така штука як місцеве самоврядування. І що будуть вити ваші вітренківці, які не піймали президента, якщо він "порушить ваше конституційне право" на вибір власного дерьма?
ANONIM   | 31.08.2008 22:42
Вааще-то, када прыизджа такэ вэлыкэ цабэ, то всьо действо праисходит под патронатом УДО и лажили ани на мецное самоправление во всю длину. Патаму шта дюжэ вжэ не любыть цабэ пересычных манюпусиньких хахлив, що крычать: "Гэть!". Тади аж пина з крока йдэ.
Олена Олійник   | 31.08.2008 23:15
Молодой человек-челобака
Что ни скажет – ну будто накакал.
То ли мама виной,
То ли папа родной,
Или, может быть, знак Зодиака?

(с) – перефразовано
Сезам   | 1.09.2008 09:25
Олена Олійник:
Молодой человек-челобака
Что ни скажет – ну будто накакал.
То ли мама виной,
То ли папа родной,
Или, может быть, знак Зодиака?

(с) – перефразовано
Супер!
Сезам   | 1.09.2008 09:27
В цей день проїхати по місту було надзвичайно складно через величезні тянучки. Але чи Президент давав розпорядження перекривати шляхи?