Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
война Грузия шапкозакидательство
-21
Рейтинг
-21


Голосів "за"
3

Голосів "проти"
24

Коментарі
Valeriy   | 7.09.2008 15:43
Милейший, поднятие боевого духа персонала является необходимым элементом для повышения качества этого персонала. Дешево и эффективно если все хорошо. Но если что-то не так, то этот же персонал может далеко послать вдохновителей. Что вообщем-то и произошло. Переучились бедные, демократия их разнежила, хорошее питание и желтые ботинки.
Кр-к   | 7.09.2008 17:19
А що коментувати, пане? Політики і військові всіх країн говорять приблизно подібним набором фраз. Замініть "грузинський" на "русский", а "русский" на "американський" і дістанете подібну агітку для РФ. Факт, що грузинська армія таки суттєво покращала свої показники є незаперечним. Те, що перший блін комом вийшов, то нічого. Здатність і боєвой дух руской армії ми мали можливість спостерігати в роки безкінечної війни в Ічкерії. Доречі, хто першим увійшов у міста і села П. Осетії, а також Поті і Горі? Правильно, чеченці-яничари, яким страх як хотілося повоювати с православієм...на стороні православним. Розділяй і володарюй в дії!
Так до чого була подана ця добірка?
ANONIM   | 7.09.2008 17:53
Шобі крок правазбуділсі, а то слішком блізок он к пасікє.
Valeriy   | 7.09.2008 18:14
Кр-к:
...Факт, що грузинська армія таки суттєво покращала свої показники є незаперечним. Те, що перший блін комом вийшов, то нічого...
Да ничего страшного, при случае еще раз накостыляют одной левой. Ничего страшного. И еще. И еще.
Не в этом дело. Никогда Саакашвили не добьется военной победы. Просто не будут воевать. Отдельные спец. группы – да. Армия – нет. И все то же самое для Украины. Даже не проецируйте милейший. И вообще, о чем разговор? Неизвестно, будет ли все еще В.Ющенко президентом через 2-3 месяца. Он уж слишком опасен для Украины.
ANONIM   | 7.09.2008 18:24
Valeriy:Вы воскресли?В который раз?
Valeriy   | 7.09.2008 18:39
ANONIM:
Valeriy:Вы воскресли?В который раз?
Да развлекаюсь тут пока понемножку.
ANONIM   | 7.09.2008 18:51
Акт перший. Свободолюбивий грузинський народ! УРА! Ми нікому не підкоримося, УРА! Ми всім покажемо, УРА! Ми оголошуємо території окупованими, а російські війська окупаційними, ми будемо воювати до останньої краплі крові, УРА! СЛАВА нам!
Відступ грузинів з П.Осетії принаймні можна зрозуміти. Але далі відступ без бою на території Грузії, – це вже повний "обсерон": Сенакі, Горі, Поті, Зугдіді і т.д. – все здали, – внаслідок чого російські війська стали за 35 км до Тбілісі. Про який Рокський тунель ви говорите? Це чеченці могли його підірвати, і тиждень утримувати. А ці сцикуни здали Цхінвалі і всі панівні висоти за два дні. Грузини показали, що вони не бажають воювати та гинути.
ANONIM   | 7.09.2008 18:53
На сміх людям оголосили військовий стан, мовляв нехай Росія тільки попреться на нашу територію і тоді. Ми не потерпимо! Ми всі як один! Ми дамо гідну відсіч! Насправді, повна срака. Покидали вбитих, військову техніку і побігли по хатах. Ні організованої евакуації мирних жителів, ні партизанської боротьби. Ніякого опору. Виявляється "Дядя" зі США і "Вуйки" з України їх будуть захищати, годувати, і компенсують всі військові збитки, а вони будуть гасати з прапорами по Тбілісі, виступати на мітингах
ANONIM   | 7.09.2008 18:54
Акт другий. Лист міжнародній громадськості.
Подайте бога раді на пропітаніє. Ми такі нещасні. Нас трохи набили і далі б'ють, трохи пограбували і далі грабують, у нас росіяни захопили територію і не вступаються, нас ображають і нам гірко. Заберіть росіян з нашої території, бо вони ще до того нас копають, на нас плюють і обзивають свинями. На нас ще не сцуть, але можуть почати і ми нічого не можемо зробити... Ваш свободолюбивий грузинський народ. Така ганьба, така ганьба, так опустили грузинів!
Valeriy   | 7.09.2008 19:58
ANONIM:
Акт другий. Лист міжнародній громадськості.
Подайте бога раді на пропітаніє. Ми такі нещасні...
Уже подали. США в срочном порядке выделили 1 млрд долларов для оказания помощи Грузии. Мне иногда кажется, что Саакашвили просто нужны были деньги и большие деньги.
ANONIM   | 7.09.2008 21:16
Valeriy:
ANONIM:
Акт другий. Лист міжнародній громадськості.
Подайте бога раді на пропітаніє. Ми такі нещасні...
Уже подали. США в срочном порядке выделили 1 млрд долларов для оказания помощи Грузии. Мне иногда кажется, что Саакашвили просто нужны были деньги и большие деньги.
Жаба дусить?
Олена Олійник   | 7.09.2008 22:00
Геннадий:

Не казатиму, що Ви далеко підете. Адже Ви вже далеко-далеко пішли.
Усіляких гараздів на цьому нелегкому шляху.
ANONIM   | 7.09.2008 23:22
Ну чим би ще могли гордитись росіяни, як не "видатною" перемогою над маленькою Грузієї, і, відповідно, можливістю захапати шматок чужої земельки. Звичано, бити слабших сусідів Москва вміла завжди, і завжди виставляла свої грабіжницькі дії як подвиг. Але коли справа доходить до серйозних переговорів з серйозними державами – весь бойовий дух кудись зникає, і росіяни починають самі роздавати і продавати все що тільки можна, в тому числі і власну територію. Дивіться краще, а то скоро Китай ще кілька островів у вас забере, якщо не весь Сибір звичайно.
Борис Бородин   | 8.09.2008 15:36
В общем, интересно читать это, собранное в одно место.
Посмотрим на Бурджанадзе в действии – потом.
В высказываниях она и здесь наиболее вменяема.