Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда
Вахтанг Кіпіані   Тимошенко   Ющенко   Балога
7
Рейтинг
7


Голосів "за"
7

Голосів "проти"
0

Вахтанг Кіпіані про баранів і козліц

Никита | 8.09.2008 01:06
Балога має стати жертвенним бараном, якого заріжуть перед тим, як професійні брехуни і зрадники дадуть черговий обіт вірності новій демократичній коаліції.

Неординарна пропозиція Кіпіані і жваве обговорення її.
Обговорення цікавіше.
Коментарі
Геннадий   | 8.09.2008 01:12
Никита! У Вас явно есть свой ЖЖ. Почему Вы не хотите дать ссылку? Вам не нужны читатели в моём лице?:) Очень жаль...
Никита   | 8.09.2008 01:20
Геннадий:
У меня нет своего ЖЖ.
Я не писатель – я только читатель и даватель линков:-)
Геннадий   | 8.09.2008 02:03
Никита:
Геннадий:
У меня нет своего ЖЖ.
Я не писатель – я только читатель и даватель линков:-)
Так надо завести! В ЖЖ необязательно писать! Можно давать линки. С небольшими комментариями. Или без них... Я вам подгоню читателей и френдов. У меня количество посещений каждой записи – больше тысячи. При это процентов 4О – из Украины. Я вам журнал пропиарю!
Никита   | 8.09.2008 02:10
Геннадий:
Спасибо, Геннадий, я пока не испытываю такой нужды. НП для общения мне нравится, а времени на ЖЖ не хватит, это точно:-)
Олена Олійник   | 8.09.2008 02:53
Геннадий:
Вас, здається, чимось не влаштовує Никита тут...?
Однак Ви не дуже питаєтеся, чи всіх тут влаштовуєье Ви. "Подвійні стандарти"? (улюблений вираз Вашого керівництва, тобто керівництва вашої держави, якщо існує різниця)
ANONIM   | 8.09.2008 04:57
А в мене відчуття таке, що мене, українця, розігрують в карти, а я жодним чином не можу на цю гру вплинути. Прикро. І ще більш прикро від того, що ті гравці купка нікчем.
Ех, болото. Здається воно не розсосеться і за сто років.
Олександр Терен.
Геннадий   | 8.09.2008 05:06
Олена Олійник:
Я же не предлагаю Никите покинуть НП. Просто предлагаю дополнительные возможности...:)