Пошук на сайті:
Знайти



Народна правда

Додати стрічку статей сайту до свого iGoogle

Останні публікації
агент Кремля   Банда Юлії Тимошенко   державна зрада   іноземна військова база   крим   Московщина   нацбезпека   Россия   Тимошенко   Черноморський флот РФ
2
Рейтинг
2


Голосів "за"
17

Голосів "проти"
15

Коментарі
ANONIM   | 8.09.2008 14:27
Тут подвійний розрахунок:
1. Ще один поклон Кремлю. Це я не коментую.
2. Загравулі з електоратом Януковича. Думаю, що це навіть наївно. Бо той електорат уже встиг показати свою велику твердість. Може вона щось і завоює там, відщипне крихту. Але ціною в багато раз більших втрат на Заході, де загравулі з москвою практично зовсім не прощають і значних втрат в Центрі, де такі загравулі теж непопулярні.

Стрілець
Сезам   | 8.09.2008 15:27
Тобто діяльність українофобів у Криму, на її думку, не заважає миру та спокою...
ANONIM   | 8.09.2008 15:37
Подібно на те, що в Тимошенко істерика!
Чого б то?
В Кремль на килим викликають-звіту вимагають.
А чи ні?
ANONIM   | 8.09.2008 15:46
Юлія Тимошенко стала заручником свого язика
ANONIM   | 8.09.2008 17:10
Чому в Україні немає президента,прем"єр-міністра,опозиції? Може їх хтось бачить?Тоді напишіть.
ANONIM   | 8.09.2008 17:13
ANONIM:
Чому в Україні немає президента,прем"єр-міністра,опозиції? Може їх хтось бачить?Тоді напишіть.
Немає-бо є фантазії однієї дуже АМБІТНОЇ превдопатріотичної пані.
Київ для Тимошенко став Сталінградом. А тепер надія тільки на авантюру. І вона піде не неї.
Werwоlf   | 8.09.2008 18:42
Доляпалася.
Я за виконання міжнародних договорів.
Але я проти того, щоб ЧФ Росії тільки у 2017 році почав думати "куди йти". треба час від часу нагадувати Росії "Час спливає. Готуйтесь вирушати додому. Це не піші війська, їх у степ не переселиш. Непотрібно нам грузинського варіанту виводу. До 2017 року залиште Україну"
Отак було б добре.
ПАМ'ЯТАЙТЕ! Відбояритись не вийде, Росія не така країна, даси палець – і голову відкусе.
Valeriy   | 8.09.2008 19:48
... не дам создать конфликт вокруг Черноморского флота для того, чтобы это стало основой разворачивания абсолютно нежелательных сценариев по целостности территории Украины
Элементарная вещь. Но видимо В.Ющенко преследует вполне конкретную цель – конфликт с Россией, абсолютно не считаясь с интересами Украины и ее граждан.
Valeriy   | 8.09.2008 19:59
Werwоlf:
Доляпалася.
...ПАМ'ЯТАЙТЕ! Відбояритись не вийде, Росія не така країна, даси палець – і голову відкусе.
В 1957 году Н.Хрущев исключил из состава РСФСР Крым и включил его в состав УССР.
А Вы можете привести подобного родв факты подтверждающие Ваше заявление –
"Росія не така країна, даси палець – і голову відкусе"? А то как то на оговор похоже. Некрасиво как то.
ANONIM   | 8.09.2008 20:16
Скажіть це грузинам, які погодились на перебування російських "миротворців"
ANONIM   | 8.09.2008 20:19
ANONIM:
Скажіть це грузинам, які погодились на перебування російських "миротворців"
А не фиг миротворцев трогать
Valeriy   | 8.09.2008 21:04
ANONIM:
Скажіть це грузинам, які погодились на перебування російських "миротворців"
А что Россия аннексировала территорию Грузии? Я знаю что жители Абхазии и Ю.Осетии на своих референдумах приняли независимость этих стран. Россия их признала как субьектов международного права. Вот и все.
Олена Олійник   | 8.09.2008 21:29
Що особливо розчулює, так це що Варелік вже став на захист Прем"єра... ні, не як такого, а саме досі діючого. Думаю, якщо б іще потрібні були аргументи – тоді кращих не треба.