Поиск по сайту:
Найти



Народная правда

Добавить ленту статей сайта в свой iGoogle

Последние публикации
Собор Святого Духу   панахида   роменські козаки   побиття козаків і священників   провокація московського попа   злодіяння у Соборі   Хто відповість?
5
Рейтинг
5


Голосов "за"
10

Голосов "против"
5

Комментарии
ANONIM   | 11.11.2008 20:17
Із яких це пір козаки лякаються та пасують перед московським попом? Ви може і не козаки зовсім?
ANONIM   | 11.11.2008 20:28
Казякив побылы. гы-гы-гы-гы-гы.
ANONIM   | 11.11.2008 22:35
ANONIM:
Казякив побылы. гы-гы-гы-гы-гы.
Смейся смерд поганый ибо это все на что душонка твоя способна.
ANONIM   | 11.11.2008 22:53
"РУССКИЙ народ,ты забыл,что русский??!!-Если у русских людей не будет ПОКА
ЯНИЯ-конец мира близок"Иоанн Кронштадский

70 миллионов
Лежат в земле ледяной,
Невинно убиённых
Под сталинской рукой.
И если Бог не на земле,
То Сатана сидит в Кремле.
Он за власть схватился цепко
А благославляет его-
Русская блудница ЦеПьКровь (Церковь)!!!
Привет из Беловежской пущи-вам шлёт Лука Избушкинъ)))
Leon   | 11.11.2008 23:02
По справах їх хай буде їм...
Те, о витворяють агенти в рясах – не дивина. Справи їх явно не Божі...
Ekain   | 12.11.2008 11:19
Проїжджав я через Ромни наприкінці жовтня, трохи заблукав та питався про шлях на Суми, а потім при поверненні вже – про шлях на Пирятин. Всі люди, до кого я звертався, розмовляли чудовою українською мовою. Чого ж вони дотепер ходять до московської церкви?
Шпновні казаки, зрозумійте, бідь ласка, що те, що люди на 18 році незалежності на українській землі все ще ходять до московської церкви – це ваше недопрацювання. Ромни – містечко маленьке, не мегаполіс, ви за ці роки могли до кожної родини завітати неодноразово, с кожним порозмовляти, спробувати переконати.
ANONIM   | 12.11.2008 12:54
Ekain:
Чому ходять? Бо їм ті агенти втовкмачують, що відхід від них (бо тільки у "них" сама православна із всіх) – це розкол, відступництво і 7 кіл пекла в довісок. Люди прості, слухають і ходять...
Те ж саме і у Рівненській області, Львівській менше, але теж присутнє.
В Тернопільській обл. на початках Незалежності відбувалися зіткнення між "православними" МП і греко-католиками за церкви. – одні не хотіли віддавати захоплене раніше, а інші бажали повернути забране і ходити до своєї церкви, а не московської. Попи московські діяли так само, як і в статті.
Це – не виліковне.
Ekain   | 12.11.2008 13:01
Чому ходять? Бо їм ті агенти втовкмачують, що відхід від них (бо тільки у "них" сама православна із всіх) – це розкол, відступництво і 7 кіл пекла в довісок. Люди прості, слухають і ходять...
В тому й справа, що агенти втовкмачують, а контр-агенти – або ні, або якось не ефективно. Треба протидіяти агентам, а не жалітися.
ANONIM   | 12.11.2008 17:25
Шоб пабыты казякив
из масквы пазвьом папив.
И дадуть с утра папы
казякам бальшой @ды.